ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Відділ містобудування, архітектури, земельних відносин та комунальної власності Баранівської міської ради оголошує  конкурс на заняття вакантної посади головного спеціаліста.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра,   вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи, досконале знання ПК.
    
Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
–    заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеження щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
–    заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
–    2 фотокартки розміром 4 х 6 см.;
–    копії документів про освіту;
–    Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої  декларації на офіційному вебсайті НАЗК) ;
–    копія документа, який посвідчує особу;
–    копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
–     копія трудової книжки.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом містобудування, архітектури, земельних відносин та комунальної власності Баранівської міської ради.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Баранівка, вул. Соборна, 12 (1-й поверх) каб.№2.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com