ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
Про приватизацію об’єкту малої приватизації комунальної власності
Баранівської міської ради,а саме: нежитлової будівлі, заводоуправління, шляхом проведення аукціону, без земельної ділянки
У відповідності до положень ст.15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», положень «Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого  Постановою Кабінету Міністрів України №432 від 10.05.2018р. (із змінами згідно Постанови Кабінету Міністрів України №579 від 18.07.2018р.), з урахуванням протоколу засідання аукціонної  комісії 13.07.2021р. № 17-О.
1). Організатор аукціону:
 Відділ містобудування, архітектури, земельних відносин та комунальної власності Баранівської міської ради  (12701, Житомирська область Баранівський район м.Баранівка вулиця Соборна, 20, код ЄДРПОУ: 42656617).
1.1Координати організатора аукціону:
Адреса: 12701, Житомирська область Баранівський район м.Баранівка вулиця Соборна, 20
контакти комісії: (04144 78476); контактна особа – начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин  та комунальної власності Баранівської міської ради електрона адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Час та місце огляду об’єкта малої приватизації комунальної власності, а саме: нежитлова будівля, заводоуправління: понеділок - п’ятниця з 08.00 год. по 17.00 год. за адресою: вул. Соборна, 55, м. Баранівка, Баранівського району, Житомирської області.
2). Інформація про об’єкт малої приватизації комунальної власності:
2.1. Опис об’єкта приватизації комунальної власності:
- нежитлова будівля, заводоуправління, яка є частиною комплексу нежитлової будівлі заводу, розмір частки становить 1/100, загальною площею 579,8кв.м, розташованої за адресою: вул, Соборна, 55, м.Баранівка, Баранівського району, Житомирської області.
   - реєстраційний номер об’єкта: 24775918206, форма власності – комунальна, власник – Баранівська міська рада, код ЄДРПОУ 04344386, дата реєстрації права комунальної власності – 08.02.2017р.
        2.2. Балансоутримувачем нежитлової будівлі являється Баранівська міська рада Баранівського району Житомирської області, код ЄДРПОУ: 04344386, адреса:(12701, Житомирська область, Баранівський район, м.Баранівка вулиця Соборна,20 тел.(04144) 78476.

Об’єкт малої приватизації комунальної власності - нежитлова будівля, заводоуправління, що являє собою двоповерхову, цегельну, окремо розташовану будівлю колишнього заводоуправління, загальною площею приміщень 579,8кв.м.

Нежитлова будівля загальною площею 579,8кв.м. в оренду не передана, жодні інші права третіх осіб на об’єкт, обмеження (обтяження) не зареєстровані.
Продаж об’єктумалої приватизації, а саме: нежитлова будівля загальною площею 579,8кв.м. здійснюється без земельної ділянки.

3) Інформація про аукціон:
Із врахуванням прийнятих Баранівською міською радою Баранівського району Житомирської області рішень:
•    від 12 березня 2019р. № 1782 «Про затвердження Порядку подання та розгляду заяв про включення об’єктів комунальної власності Баранівської міської  об’єднаної територіальної громади до переліків об’єктів, що підлягають приватизації  та затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Баранівської міської  об’єднаної територіальної громади»;
•    від 18 червня 2021р. №332 «Про включення до переліку об’єктів комунальної власності Баранівської міської ради, що підлягають приватизації в 2021 році»

3.1. Спосіб проведення аукціону:
а). Аукціон з умовами:
Дата проведення аукціону:09.08.2021р., час проведення визначається електронною торговою системою автоматично;
Стартова ціна об’єкта: 477619 грн. 00 коп. (чотириста сімдесят сім тисяч шістсот дев’ятнадцять гривень нуль копійок) без урахування ПДВ.
Крок аукціону на рівні 1 % стартової ціни, що становить: 4776 грн. 19 коп. (чотири тисячі сімсот сімдесят шість гривень дев’ятнадцять копійок).
Розмір гарантійного внеску становить: 10 відсотків стартової ціни продажу об’єкта – нежитлова будівля, заводоуправління, а саме: 47761 грн. 90 коп. (сорок сім тисяч сімсот шістдесят одна гривня дев’яносто копійок).
Розмір реєстраційного внеску становить: 0,2 розміру мінімальної заробітної плати станом на 01 січня поточного року, а саме: 1200 грн. 00 коп. (одна тисяча двісті гривень нуль копійок).
Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування інформаційного повідомлення в електронній торговій системі до закінчення кінцевого строку прийняття заяв закритих цінових пропозицій. Кінцевий строк подання заяв на участь в електронному аукціоні встановлюється електронною торговою системою автоматично в проміжки часу з 19.30 год. до 20.30 год., що передує дню проведення електронного аукціону.         
 У разі реєстрації лише одного учасника на аукціоні з умовами, а також аукціоні зі зниженням стартової ціни – орган приватизації приймає рішення про приватизацію шляхом викупу безпосередньо таким учасником на підставі ст.15 Закону України «Про приватизації державного та комунального майна».
У разі якщо об’єкт, який пропонувався до продажу на аукціоні не продано, проводиться повторний аукціон із зниженням стартової ціни на 50 %.
Період між аукціоном з умовами та аукціоном зі зниженням стартової ціни становить 20 календарних днів від дати опублікування повідомлення в електронній торговій системі (ЕТС).

б). Аукціон зі зниженням стартової ціни:
Дата проведення аукціону: через 20 календарних днів, оголошується ЕТС автоматично.
Стартова ціна об’єкта: 238809 грн. 50 коп. (двісті тридцять вісім тисяч вісімсот дев’ять гривень п’ятдесят копійок) без урахування ПДВ.
Крок аукціону на рівні 1% стартової ціни, що складає: 2388 грн. 10 коп. ( дві тисячі триста вісімдесят вісім гривень десять копійок).
Гарантійний внесок для участі в аукціоні становить: 23880 грн. 95 коп. (двадцять три тисячі вісімсот вісімдесят гривень дев’яносто п’ять копійок).
Реєстраційний внесок за участь в аукціоні становить:1200 грн. 00 коп. (одна тисяча двісті гривень нуль копійок).
Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту призначення дати аукціону електронною торговою системою до закінчення кінцевого строку прийняття заяв закритих цінових пропозицій. Кінцевий строк подання заяв на участь в електронному аукціоні встановлюється електронною торговою системою автоматично в проміжки часу з 19 год. 30 хв. до 20 год. 30 хв., що передує дню проведення електронного аукціону.
У разі якщо об’єкт не продано на повторному аукціоні із зниженням стартової ціни на 50 відсотків, проводиться аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій зі зниження стартової ціни, визначеної згідно з правилами, встановленими статтею 22 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», на 50 відсотків.
Період між аукціоном зі зниженням стартової ціни та аукціоном з покроковим зниженням стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій складає 20 календарних днів від дати опублікування інформаційного повідомлення в ЕТС.


в). Аукціон з покроковим зниженням стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій:
Дата проведення аукціону: через 20 календарних днів, оголошується ЕТС автоматично та розпочинається не раніше 9 год. 30 хв.
Стартова ціна об’єкта: 238809 грн. 50 коп. (двісті тридцять вісім тисяч вісімсот дев’ять гривень п’ятдесят копійок) без урахування ПДВ.
Крок аукціону на рівні 1% стартової ціни, що складає: 2388 грн. 10 коп. ( дві тисячі триста вісімдесят вісім гривень десять копійок).
Встановлена кількість кроків в аукціоні з покроковим зниженням стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій становить - 2.
Гарантійний внесок для участі в аукціоні становить:23880 грн. 95 коп. (двадцять три тисячі вісімсот вісімдесят гривень дев’яносто п’ять копійок).
Реєстраційний внесок за участь в аукціоні становить:1200 грн. 00 коп. (одна тисяча двісті гривень нуль копійок).
Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту призначення дати аукціону електронною торговою системою до закінчення кінцевого строку прийняття заяв/закритих цінових пропозицій. Кінцевий строк подання заяв на участь в електронному аукціоні встановлюється електронною торговою системою з 16 год. 15 хв. до 16 год. 45 хв. дня проведення аукціону.

3.2 Аукціон проводиться відповідно до «Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого Постановою КМУ від 10.05.2018 № 432 (зі змінами).

Додаткові умови продажу:
- Переможець зобов’язаний  дотримуватись санітарно-екологічних та протипожежних норм експлуатації об’єкта та утримувати прилеглу  територію об’єкту у належному санітарному стані.
 - Переможець несе усі витрати пов’язані з нотаріальним посвідченням договору купівлі – продажу об’єкта нерухомого майна.
- Право власності на земельну ділянку під об’єктом нерухомого майна не переходить до Переможця  за результатами даного аукціону.

Рахунок для зарахування гарантійного та реєстраційного внеску:
ГУК у Жит. обл /ТГ м.Баранівка/31030000/
UA438999980314151905000006713
 код ЄДРПОУ 37976485(Кошти від відчуження майна, що належить  АРК та майна, що перебуває  у комунальній власності)

 До участі в аукціонні не допускаються особи на яких поширюються обмеження визначені частиною 2 статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».
Відповідальність за недостовірність, неповноту поданих документів, а також обов’язок довести відсутність ознак, передбачених частиною 2 статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», покладається на покупця.
Для участі в електронному аукціоні особа, яка має намір взяти участь у ньому через свій особистий кабінет здійснює подання заяви на участь в електронному аукціоні шляхом заповнення електронної форми і завантаження електронних копій документів та сплачує реєстраційний та гарантійний внески на рахунок оператора електронного майданчика.
3.3. Приймання та реєстрація заяв на участь в аукціоні проводиться відповідно до частини 7 статті 14 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою КМУ від 10.05.2018 № 432 (зі змінами)
До заяви на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються:
1) для потенційних покупців - фізичних осіб - громадян України - копія паспорта громадянина України;
2) для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу;
3) для потенційних покупців - юридичних осіб:
- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань України - для юридичних осіб - резидентів;
- документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів;
- інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;
- остання річна або квартальна фінансова звітність;
4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом), на рахунок, оператора електронногомайданчика, через якийподаєтьсязаява на участь у приватизації;
5) письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.
3.4. З моменту переходу права власності на об’єкт приватизації покупець, який придбав об’єкт малої приватизації, зобов’язаний виконати всі умови договору купівлі-продажу об’єкта приватизації, (у відповідності до ст.26 ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна»).
Виключними умовами для розірвання договору купівлі-продажу об’єкта приватизації в порядку, передбаченому законодавством, є:
1) несплата протягом 60 днів коштів за об’єкт приватизації з дня укладення договору купівлі-продажу відповідно до його умов;
2) невиконання умов продажу об’єкта і зобов’язань покупця, визначених договором купівлі-продажу, в установлений таким договором строк;
3)подання неправдивих відомостей;
4) сплата за об’єкт приватизації коштів, отриманих з порушенням вимог законодавства, яке регулюєвідносини у сфері запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї массового знищення;
5) продаж або в інший спосіб відчуження покупцем приватизованог об’єкта особам, визначеним частиною 2 статті 8 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна», протягом виконання зобов’язань за договором купівлі-продажу.
Договір купівлі-продажу повинен містити положення щодо відповідальності (звільнення від відповідальності) у разі виникнення форс–мажорних обставин (стихійне лихо, обставини непереборної сили тощо).
На вимогу однієї із сторін договір купівлі-продажу може бути розірвано, у тому числі за рішенням суду, в разі невиконання іншою стороною зобов’язань, передбачених договором купівлі-продажу, у визначені строки або визнано недійсним за рішенням суду.
У разі розірвання в судовому порядку договору купівлі-продажу у зв’язку з невиконанням покупцем договірних зобов’язань приватизований об’єкт підлягає поверненню в комунальну власність.
Контроль за виконанням умов договору купівлі-продажу, укладеного за результатом проведення аукціону здійснює відділ містобудування, архітектури, земельних відносин та комунальної власності Баранівської міської ради Баранівського району Житомирської області.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com