ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl


Баранівська міська рада повідомляє, що з 18.06.2021 р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення Детальний план території «Визначення містобудівних потреб земельних ділянок в межах вулиці Звягельська (з 69-Б по 95-А) м. Баранівка Новоград-Волинського району Житомирської області, для будівництва та обслуговування магазину непродовольчих товарів, господарських будівель та споруд».
 
Замовником проектів є Баранівська  міська рада Житомирської області.
Розробником проектів детальних планів території є
Фізична особа-підприємець – Тичина Наталія Вікторівна.

Платниками являються гр. Канюка О.Л.

Проект детального плану території для вказаних потреб розроблений на підставі рішення сесії Баранівської міської ради Житомирської області №322 від 29.04.2021р. З проектом містобудівної документації можна ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1cgglNYDmhUvelfUNqWr5W44Ha5uaiG5p?usp=sharing та в  адмінприміщенні Баранівської міської ради за адресою: 12701, Житомирська обл., Баранівський р-н, м. Баранівка, вул. Соборна, 12 каб.1. За вказаною адресою також приймаються  пропозиції громадськості щодо проекту детального плану території.
Пропозиції щодо детального плану території подаються з моменту виходу цього оголошення протягом 30 днів.

Громадські слухання з приводу даного питання будуть проводитись 20.07.2021р.  об 14:00год. в сесійному залі приміщення Баранівської міської ради за вище вказаною адресою.

 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com