ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Повна назва документа державного планування: Проект змін до «Детального плану території земельної ділянки в місті Баранівка по вул. І.Франка для зміни цільового призначення з земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій» затвердженого рішенням Баранівської міської ради 21.06.2018 р. №1241

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Баранівська міська рада Баранівського району Житомирської області.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до ч.5 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту змін до Детального плану території розпочато з дня її оприлюднення, а саме 20 червня 2019 року на сайті Баранівської міської ради (http://otg.mrada-baranivka.gov.ua) та триватиме не менше 15 днів.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту змін до Детального плану. Усі зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту змін до Детального плану, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - 12701, Житомирська область обл., Баранівський р-н, м. Баранівка, вул. Соборна, буд. 20, тел. 04144-3-10-21, контактний email (сайту) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту змін до Детального плану надаються протягом 15 днів, до 08 липня 2019 року включно.


 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com