ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl


    

Під час війни у людей виникає безліч правових питань. Зокрема, як перетинати державний кордон, оплачувати комунальні послуги, отримати статус ВПО або біженця чи як захистити трудові права. Юристи системи безоплатної правової допомоги дають відповіді на ці та інші запитання.

    Внутрішньо переміщені особи, біженці та інші, кому потрібна правова допомога у час війни, можуть отримати її безоплатно.

    Правову допомогу можна отримати звернувшись до сектору Баранівського бюро правової допомоги за адресою: м. Баранівка, вул. Першотравенська, 17, тел.: (04144) 7-84-60 та до Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою м. Новоград-Волинський, вул. Івана Франка, 31а.
    Крім того, отримати правову допомогу можна дистанційно:
•    скористатися мобільним застосунком “Безоплатна правова допомога”, завантаживши завантаживши його через Google Play чи App Store за посиланням https://bit.ly/3hwwgqR, або завантажити мобільний застосунок «Твоє право», перейшовши за посиланням https://bit.ly/3iorbkE;
•    у месенджерах Телеграм http://legalaid.gov.ua/telegram.html та Вайбер http://legalaid.gov.ua/viber.html;
•    у кабінеті клієнта на сайті системи БПД https://cabinet.legalaid.gov.ua/;
    Також отримати безоплатну правову допомогу можна за єдиним телефонним номером системи БПД 0-800-213-103. За цим номером надаються консультації та роз’яснення з правових питань. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовні та приймаються цілодобово.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com