ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

 
БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
22  сесія 8 скликання

26 липня 2018р.                                                           № 1250

Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
зі зміною цільового призначення з земель
сільськогосподарського призначення
для ведення особистого селянського
господарства на землі промисловості,
транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого
призначення для розміщення, будівництва,
експлуатації та обслуговування
будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих
підприємств, установ і організацій
з метою передачі в оренду ТОВ «САНВІН 11»

  Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з подальшою передачею в оренду ТОВ «САНВІН 11», керуючись ст.12,20,33,65,66,125,126,1861 Земельного кодексу України, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку набуття прав на землю», Законом України «Про реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», ст.12,25 Закону України «Про землеустрій», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування, будівництва та охорони навколишнього природного середовища, міська рада

ВИРІШИЛА:
        1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій з метою передачі в оренду загальною площею 24,0000 га ТОВ «САНВІН 11», яка розташована  на території м. Баранівка, вул. Івана Франка, Баранівського району Житомирської області. Кадастровий номер земельної ділянки: 1820600000:01:006:0063.
        2. Баранівській міській раді після затвердження проектної документації зареєструвати речове право на нерухоме майно відповідно до чинного законодавства.
        3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, містобудування, будівництва та охорони навколишнього природного середовища.


Міський голова                                                                                       А.О.Душко 
БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
22 сесія 8 скликання

 26 липня 2018р.                                                            № 1251

Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
зі зміною цільового призначення з
подальшою передачею в оренду
з земель іншого сільськогосподарського
призначення (01.13) на землі для розміщення,
будівництва, експлуатації  та обслуговування будівель
і споруд об’єктів енергогенеруючих
підприємств, установ і організацій (14.01)
ТОВ «Сайенс Інновейшн Продакшн»

          Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з  подальшою передачею в оренду ТОВ «Сайенс Інновейшн Продакшн», керуючись ст.12,20,33,65,66,125,126,1861 Земельного кодексу України, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку набуття прав на землю», Законом України «Про реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», ст.12,25 Закону України «Про землеустрій», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування, будівництва та охорони навколишнього природного середовища, міська рада

ВИРІШИЛА:
        1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з подальшою передачею в оренду площею 2,0000 га з земель іншого сільськогосподарського призначення (01.13) на землі для розміщення, будівництва,
експлуатації  та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (14.01) ТОВ «Сайенс Інновейшн Продакшн», яка розташована на території м. Баранівка, Баранівської міської ради, Баранівського району Житомирської області. Кадастровий номер земельної ділянки: 1820600000:01:003:0724.

        2. Баранівській міській раді після затвердження проектної документації зареєструвати речове право на нерухоме майно відповідно до чинного законодавства.

        3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, містобудування, будівництва та охорони навколишнього природного середовища.Міський голова                                                                                       А.О.Душко

 
БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
22  сесії 8 скликання

26 липня 2018р.                                                     № 1252

Про передачу в оренду земельної  ділянки
з земель промисловості, транспорту, зв’язку,
енергетики, оборони та іншого призначення
для розміщення, будівництва,
експлуатації та обслуговування
будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих
підприємств, установ і організацій
ТОВ «САНВІН 11»

         Розглянувши клопотання директора ТОВ «САНВІН 11» про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, статут ТОВ «САНВІН 11», статут ТОВ «САНВІН 11»,  керуючись ст.12,93,124,125 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», Законом України «Про реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування, будівництва та охорони навколишнього природного середовища, міська рада

ВИРІШИЛА:    
          1.Передати ТОВ «САНВІН 11», юридична адреса якого Вінницька область м. Вінниця вул. Гонти,39-А, в довгострокову оренду терміном на 25 років земельну ділянку комунальної власності Баранівської об’єднаної територіальної громади з земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення  для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій загальною площею 24,0000 га по вул.Івана Франка  в межах м.Баранівка Баранівського району Житомирської області. Кадастровий номер ділянки – 1820600000:01:006:0063.

         2. Встановити розмір орендної плати за оренду землі загальною площею 24,0000 га в розмірі   7 % від нормативно-грошової оцінки землі з можливістю перегляду на сесії міської   ради через 5 років.

    3. Доручити міському голові укласти договір соціального партнерства з  ТОВ «САНВІН 11» в особі директора Римар А. А., що передує підписанню договору оренди землі.
            
        4.   ТОВ «САНВІН 11» в особі директора Римар А. А.:  
       
    4.1. Замовити виготовлення договору оренди землі та зареєструвати його згідно чинного законодавства.

         4.2.  Після закінчення терміну оренди продовжити термін дії договору оренди землі або повернути земельну ділянку в стані, придатному для подальшого використання за цільовим призначенням.

         4.3.  Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

         4.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих   інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

          5.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин, містобудування, будівництва та охорони навколишнього природного середовища.


Міський голова                                                                         А.О.Душко
                                            БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
22 сесія 8 скликання

26 липня 2018р.                                                       № 1253

Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
комунальної власності
Баранівської  об’єднаної територіальної
громади зі зміною цільового використання
з земель для будівництва та обслуговування
будівель ринкової інфраструктури на землі
для будівництва та обслуговування
інших будівель громадської забудови.


    Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Баранівської  об’єднаної територіальної громади зі зміною цільового використання з земель для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури на землі для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, керуючись ст.12,20,33,65,66,125,126,1861 Земельного кодексу України, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку набуття прав на землю», Законом України «Про реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», ст.12,25 Закону України «Про землеустрій», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування, будівництва та охорони навколишнього природного середовища, міська рада

ВИРІШИЛА:
        1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Баранівської  об’єднаної територіальної громади зі зміною цільового використання з земель для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури на землі для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (будівництво прозорого офісу з блокованими приміщеннями торгово-тренінгового центру) площею 0,1645га по вул. Зв’ягельська, 7б в м. Баранівка, Баранівського району Житомирської області. Кадастровий номер земельної ділянки: 1820600000:01:004:1371.

        2. Баранівській міській раді після затвердження проектної документації зареєструвати речове право на нерухоме майно відповідно до чинного законодавства.

        3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, містобудування, будівництва та охорони навколишнього природного середовища.


Міський голова                                                                                       А.О.Душко

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com