ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

19.07.2021 року розпочався V етап щеплення проти коронавірусної  інфекції. У наявності в КНП «Центр ПМСД» Баранівської міської ради є вакцина CoronaVac виробництва Синовак Лайф Саєнсіз Ко.Лтд (Китайська Народна Республіка).
CoronaVac створено за традиційною технологією розробки інактивованих вірусних вакцин, подібно до BBIBP-CorV та BBV152, інших інактивованих вірусних вакцин проти COVID-19. Флакон містить одну дозу. Вакцинація проводиться з інтервалом 28 днів.

КНП «Центр ПМСД» Баранівської міської ради запрошує  всіх  бажаючих осіб старших 18 років на щеплення вакциною CoronaVac. На вакцинацію записатись  можна у свого сімейного лікаря, реєстратурі (097-92-78-535) або безпосередньо в кабінеті щеплень № 220.

Вакцина Moderna — це вакцина для активної імунізації в цілях  профілактики інфекції COVID-19, викликаної вірусом SARS-CoV-2, в осіб   віком 18 років і старше.
Флакон містить 15 доз. Вакцинація проводиться з інтервалом 28 днів.

Для вакцинації вакциною Moderna запрошується населення з І та ІІ етапу вакцинації (медичні працівники, працівники освіти, працівники органів самоврядування, організовані колективи які записалися через сайт МОЗ, особи віком старше 60 років та особи з супутніми захворюваннями).

До відома: У громаді наразі проведено 1887 щеплень вакцинами Moderna, Pfizer, AstraZeneca і CoronaVac.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com