ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

 
БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
27 сесія 8 скликання

21 грудня 2018  року                                                                                                  № 1572

Про внесення змін та доповнень до Методики
розрахунку і порядку використання орендної
плати за користування майном комунальної
власності Баранівської міської об’єднаної
територіальної  громади
(регуляторний акт)
               
            З метою приведення Методики розрахунку і порядку використання орендної плати за користування майном комунальної власності Баранівської міської об’єднаної територіальної громади, відповідно до вимог чинного законодавства, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», ст.ст. 26,60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" ,  міська рада
ВИРІШИЛА:
           

1. Внести зміни та доповнення  до Методики розрахунку  і  порядку використання орендної  плати  за користування майном комунальної власності Баранівської міської об’єднаної територіальної громади, затвердженої рішенням Баранівської міської ради №1188 від 21 червня 2018 року, наступні зміни:
             1.1. Абзац другий пункту 24 виключити.
             1.2. Пункт 31 доповнити абзацом наступного змісту: « Орендна плата зараховується орендодавцеві  і  спрямовується:
- за оренду нерухомого майна:
•    50% до міського бюджету;
•    50% підприємству, установі, організації, на балансі яких перебуває це майно, які використовуються на утримання та відновлення майна .
- за оренду окремого індивідуально визначеного майна (крім нерухомого майна) – 100 % підприємству, установі, організації, на балансі яких перебуває це майно, які використовуються  на утримання  та відновлення майна.
- кошти, що надійшли бюджетним установам, комунальним некомерційним підприємствам  за оренду майна в розмірі 100 % залишається у розпорядженні балансоутримувача.
- за оренду  цілісних  майнових комплексів підприємств, установ, організацій   –  100 % до міського бюджету.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу ради Савчук В.А. та на постійну комісію з питань планування, фінансів бюджету та соціально-економічного розвитку; постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг.

       
   Міський голова                                                                                         А. О. Душко


Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com