ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnoplБАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
виконавчого комітету

06.11.2020                                              № 193                                                                                               

Про утворення прийомної сім’ї

Керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 6,11,12 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Положенням про прийомну сім’ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 року №565, на підставі заяви подружжя Олійник Ю.Ф. та Олійника Р.П., враховуючи висновок служби у справах дітей міської ради про можливість утворення прийомної сім’ї, рекомендацію комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті міської ради від 06.11.2020 року, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:

1.    Утворити прийомну сім’ю на базі родини Олійник Юлії Федорівни, ХХХХ р.н. та Олійника Романа Павловича, ХХХХ р.н., яка проживає за адресою: ХХХХХХХХХ.

2.    Влаштувати з 06.11.2020 року на виховання та спільне проживання у прийомну сім’ю дітей, позбавлених батьківського піклування ХХХХХХХХХХ.

3.    Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради укласти з прийомними батьками договір про влаштування дітей на виховання та спільне проживання у прийомній сім’ї.

4.    Покласти персональну відповідальність на прийомних батьків за життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток влаштованих у сім’ю прийомних дітей ХХХХХХХХХ.
 
5.    Службі у справах дітей міської ради (Кучинська І.В.):
1)    здійснювати контроль за умовами проживання та виховання дітей у прийомній сім’ї;
2)    щорічно до 06 листопада готувати звіт про стан виховання, утримання і розвиток дітей у прийомній сім’ї.

6.    Управлінню соціального захисту населення міської ради (Нікітчина Н.В.):
1)    забезпечити фахівцем із соціальної роботи соціальне супроводження прийомної сім’ї з метою надання комплексу послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування даної сім’ї;
2)    щорічно до 25 жовтня подавати службі у справах дітей міської ради інформацію про виконання плану соціального супроводження прийомної сім’ї.
 

7.    Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» (Савич А.В.):
1)    забезпечити проведення медичного огляду прийомних дітей;
2)    щорічно до 25 жовтня подавати службі у справах дітей міської ради інформацію про стан здоров’я прийомних дітей, дотримання прийомними батьками рекомендацій лікарів.

8.    Відділу освіти міської ради (Николишин Р.З.):
1)    забезпечити права прийомних дітей на здобуття загальної середньої освіти;
2)    щорічно до 25 жовтня подавати службі у справах дітей міської ради інформацію про рівень розвитку та знань дітей, забезпеченість дітей необхідним шкільним одягом, шкільним приладдям, систематичне відвідування уроків, своєчасність та якість виконання домашніх завдань, відвідування гуртків, секцій, шкільних та позашкільних заходів, участь батьків у шкільному житті дітей;
3)    забезпечити прийомних дітей щорічним пільговим оздоровленням.

9.    Баранівському ВП Новоград-Волинського ВП ГУНП в Житомирській області (Більський М.В.) щорічно до 25 жовтня подавати службі у справах дітей міської ради інформацію про відсутність чи наявність проявів асоціальної поведінки з боку прийомних батьків та прийомних дітей.

10.     Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому Л.Л. Куцан.Заступник міського голови
з питань діяльності виконавчих органів ради                               Василь САВЧУК


Керуючий справами виконкому                                                  Людмила КУЦАН

    

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com