ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Сьогодні ключі від квартири у м. Баранівка з рук міського голови Анатолія Душка отримав Сергій Євпак, який є особою з числа дітей, позбавлених батьківського піклування. Хлопець зможе жити у цій квартирі стільки, скільки вважатиме за потрібне.

Сергій та його бабуся Світлана Михайлівна були дуже раді цій події. Вони щиро дякували представникам міської ради, управління соціального захисту населення та служби у справах дітей за такий подарунок і казали, що до останнього не вірили, що таке можливо в теперішній час.     

Цю однокімнатну квартиру придбала Баранівська міська рада на умовах співфінансування з обласним бюджетом для використання її, як соціального житла. Попередніми господарями тут зроблено ремонт і після включення електро- і газопостачання Сергій зможе переїхати сюди з с. Йосипівка, де проживає у родичів. Новий господар оглянув свою оселю і підписав договір найму. У квартирі на Сергія чекав ще один сюрприз: новенька газова плита для приготування їжі, куплена міською радою. До речі, рішенням виконавчого комітету міської ради хлопця звільнено від плати за найм соціального житла.

Вперше в історії Баранівської громади сталась така приємина, але вона не буде останньою, бо у 2018 році рішенням виконавчого комітету міської ради від 10.10.2018р. №204 створено житловий фонд соціального призначення, який на сьогодні вже налічує 2 квартири зі статусом соціального житла (у грудні 2018 року за бюджетною програмою «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх  числа» у Баранівці придбано ще одну квартиру для дітей-сиріт, осіб з їх числа).

Пріоритетом у роботі органів місцевого самоврядування є захист законних прав та інтересів дітей, зокрема, забезпечення житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа після закінчення їхнього перебування у закладах інституційного догляду та виховання дітей або в сімейних формах виховання. За підсумками голосування, яке проходило впродовж трьох місяців серед жителів громади, депутатами міської ради на 28 сесії 8 скликання, що відбулась 24 січня 2019 року,  прийнято рішення оголосити 2019 рік роком сім’ї та дитини. При виконавчому комітеті міської ради на квартирному обліку та на соціальному квартирному обліку як такі, що потребують поліпшення житлових умов перебуває ще 24 дитини-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа. Тому робота в даному напрямку продовжуватиметься й надалі.

Лариса Пилипко, провідний спеціаліст з інформаційної роботи Баранівської міської ради

  • m1mDSC_0001
  • m1mDSC_0002
  • m1mDSC_0003
  • m1mDSC_0010
  • m1mDSC_0011
  • m1mDSC_0013
  • m1mDSC_0015
  • m1mDSC_0016
  • m1mDSC_0017
  • m1mDSC_0019
 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com