ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Нещодавно за ініціативи міського голови  Анатолія Душка Баранівська  КЦРЛ отримала гуманітарну допомогу від Міжнародного благодійного фонду «Олива». Слід відмітити, що така допомога надається постійно.

Так, за період 2018 року наш заклад отримав функціональні ліжка і тумбочки, які були передані у терапевтичне, гінекологічне, інфекційне відділення. Одноразові шприци, системи для внутрішньовенних вливань використовуються для надання допомоги хворим, що перебувають на стаціонарному лікуванні. Для  відділення  анестезіології та інтенсивної терапії отримано розхідні матеріали, а саме: дихальні контури, лицеві кисневі маски, ендотрахеальні трубки, конектори, фільтри до апаратів штучної вентиляції легень. Ці матеріали використовуються для забезпечення роботи та надання невідкладної допомоги у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії та операційній.

Колектив Баранівської КЦРЛ та пацієнти нашого закладу щиро вдячні за надання допомоги у вигляді перев’язувального матеріалу, медичного одягу, меблів, іншого медичного обладнання, адже в період  недостатнього фінансування  галузі  охорони  здоров’я приємно відчувати підтримку від місцевої влади та небайдужих людей.    

Ігор Шатровський, головний лікар Баранівської КЦРЛ 

  • mDSC_2524
  • mDSC_2537
  • mIMG-ada2246dffd2ae0a4cf573535ac79eed-V
     
 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com