ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

У сучасних умовах колективний договір підприємства, установи, організації є тим самим нормативно-правовим актом, який робить можливою повноцінну реалізацію норм трудового законодавства щодо соціально-економічних, трудових, виробничих відносин між працівниками та роботодавцем.

Незамінність колективного договору визначається тим, що до нього обов’язково включають норми, які, згідно з чинними законодавчими актами, мають бути закріплені і конкретизовані в колективному договорі.

Цей локальний нормативний акт є необхідним і через ще одну його мету – запобігання конфліктам і спорам, які можуть виникнути в трудовому колективі внаслідок відмінностей в інтересах, прагненнях та поглядах учасників трудового процесу, та їх урегулювання.

З огляду на це, управління праці та соціального захисту населення Баранівської райдержадміністрації, звертається до підприємств, установ та організацій району всіх форм власності, які використовують найману працю, із рекомендацією розпочати роботу над укладанням нових або внесення змін і доповнень до діючих колективних договорів на 2019 рік.
Звертаємо увагу учасників трудових відносин, що правові засади розроблення, укладання та виконання колективних договорів визначені Кодексом законів про працю України, статтею 65 Господарського кодексу України, Законами України «Про колективні договори і угоди» .

Укладання та виконання колективного договору є взаємно необхідними та вигідним для обох його сторін, адже цей документ не лише регулює виробничі, трудові і соціально-економічні відносини, а й виконує просвітницьку роль, дисциплінує й згуртовує трудовий колектив і адміністрацію підприємства, ціле спрямовує на високопродуктивну працю та досягнення високих економічних результатів в інтересах обох сторін і держави.

За додатковою інформацією, пов’язаною з укладанням колективних договорів, внесенням змін до діючих колективних договорів звертатись до відділу з питань праці та зайнятості населення управління праці та соціального захисту населення Баранівської  райдержадміністрації за адресою: вул. Соборна,20, тел.78-4-63.

Управління праці та соціального захисту населення Баранівської райдержадміністраціїGo to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com