ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

В черговий раз 24 січня 2019 року проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Баранівської міської ради з наступних питань:

-    про надання дозволу гр. X на укладання договору дарування житлового будинку та земельних ділянок;
-    про надання дозволу гр. X на укладання договору дарування житлового будинку;
-    про призначення піклувальника над дитиною, позбавленою батьківського піклування X;
-    про надання статусу дитини-сироти X;
-    про стан утримання та виховання малолітньої дитини в сім’ї X;
-    про стан утримання та виховання малолітніх дітей в сім’ї X;
-    про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Батькам, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків відносно малолітніх дітей у їх присутності комісійно роз’яснено наслідки безвідповідального батьківства, наголошено на необхідності забезпечити належні умови для розвитку та виховання дітей в сім’ї, відповідно направлено під соціальний супровід фахівців із соціальної роботи на визначений термін та ініційовано розгляд даного питання на черговому засідання комісії з питань захисту прав дитини в лютому 2019 року.

До відома: неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей означає батьківську бездію, у результаті якої обов’язки по вихованню виконуються неякісно, не в повному обсязі, що значно погіршує загальний стан і становище дитини (критеріями перевірки в даному випадку є житлові та побутові умови, в яких проживає дитина, безпосереднє відношення батьків до дитини, загальний стан дитини, забезпечення дитини харчуванням, одягом, іншими необхідними речами, а також цільове використання державних допомог).

Шановні жителі громади! Якщо ви є свідком порушення права дитини на належне виховання в сім’ї через ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків, нецільового використання батьками соціальних виплат на дітей та інше звертайтеся до служби у справах дітей Баранівської міської ради за адресою: м. Баранівка, вул. Соборна, 12 або за тел. 0675260277.

  • mDSC_2493
  • mDSC_2495
  • mDSC_2498

 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com