ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

На сьогодні ситуація з пожежами у житловому секторі Баранівської громади невтішна.

Основними причинами пожеж у приватних домоволодіннях є власна недбалість господарів, нехтування відомими з дитинства правилами пожежної безпеки: необережне поводження з вогнем та нагрівальними електроприладами, паління у ліжку в нетверезому стані, перевантаження, або несправність електромережі, недотримання усіх вимог при експлуатації пічного опалення.

Аби таке лихо обходило стороною, необхідно дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками. Виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та власність від вогню.

Вогонь завдає чимало збитків господарствам громадян. У наш непростий час страхування майна дає можливість суттєво полегшити фінансове навантаження на сім’ї, у яких сталося лихо. Так, до прикладу, сплативши 100 грн. один раз на рік у Баранівському відділенні НАСК «Оранта», людина після втрати майна зможе отримати страхове відшкодування близько 20 тис. грн. (страхові суми обговорюються і визначаються для кожної людини індивідуально). Ці кошти можуть стати рятівними і незамінними.

Турбуйтеся про власну безпеку, безпеку маленьких дітей і стареньких батьків та не нехтуйте можливістю застрахувати своє майно на випадок виникнення неприємних ситуацій.

Лариса Пилипко, провідний спеціаліст з інформаційної роботи Баранівської міської ради
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com