ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Більше року при виконавчому комітеті міської ради активно працює дорадчий орган Громадська рада, членами якої є 19 активних жителів різних населених пунктів Баранівської громади. Ми маємо сформовану інституцію дійсно активних і позитивно налаштованих громадян, які хочуть розвиватися та розвивати свою громаду.

Члени Громадської ради беруть участь у різноманітних тренінгах та семінарах з метою самоосвіти в тому числі й щодо написання проектів та залучення інвестицій, подали 5 власних проектів на Бюджет участі – 2018, провели опитування жителів громади з підбору вихідних даних для розробки Плану місцевого економічного розвитку, який за рейтингом Світового банку увійшов до шістки найкращих серед 124 країн. Ці люди включені в склад комісій, що працюють при Баранівській міській раді та приймають управлінські рішення. Громадська рада не лише здійснює моніторинг виконання Стратегії розвитку Баранівської міської ОТГ, а й приймає безпосередню участь в її виконанні. Члени Громадської ради власним прикладом сприяють розвитку активних громадян, їх самозайнятості та розвитку підприємницьких навичок.

Вся увага Громадської ради нині прикута до реалізації виграного нею проекту «Ревіталізація туристичного простору Баранівської міської об’єднаної територіальної громади». Тому на черговому засіданні дорадчого органу, яке відбулося 22 січня мова йшла саме про це.

Метою проекту «Ревіталізація туристичного простору Баранівської міської об’єднаної територіальної громади» є інформування населення громади про туристичні об’єкти ОТГ, залучення  жителів до відновлення туристичних об’єктів та активізація до розвитку власної справи на основі туризму.

У рамках цього проекту на площі Волі в Баранівці буде встановлено банер із зображенням карти туристичного маршруту. На засіданні Громадської ради присутні обговорили макет цієї конструкції та внесли в нього деякі зміни. Члени Громадської ради проконсультувались з начальником відділу благоустрою та ЖКГ Сергієм Виховським щодо практичних аспектів і термінів встановлення банеру. Підготувати сценарний план відкриття конструкції доручили Олені Клопотовській. Також буде розроблено й виготовлено буклет про туристичний маршрут громади.

Чималу роботу члени Громадської ради планують провести і в напрямку виявлення в громаді охочих займатися туристичним бізнесом. Згодом для цих людей буде організовано та проведено два навчальні тренінги. Усі зацікавлені можуть потрапити на навчання, перший етап якого відбудеться 30 січня о 12:00 в актовій залі Баранівської гімназії, зареєструвавшись за тел.: 097-778-01-91.

Лариса Пилипко, провідний спеціаліст з інформаційної роботи 

  • mDSC_2434
  • mDSC_2436
  • mDSC_2438
  • mDSC_2439

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com