ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

11 січня 2019 року в залі засідань Баранівської міської ради за ініціативи управління соціального захисту населення Баранівської міської ради відбулась нарада за участі управління праці та соціального захисту населення Баранівської РДА та уповноважених осіб старостинських округів. Навчальний семінар для діловодів  проводився у зв’язку із змінами у чинному законодавстві щодо порядку призначення житлових субсидій.

Про новий порядок призначення житлових субсидій доповіла завідуюча сектору прийому громадян відділу грошових виплат і компенсацій УПСЗН РДА Барановська Леся Валентинівна, а заступник начальника управління-начальник відділу грошових виплат та компенсацій Наталія Володимирівна Лисюк повідомила про розмірів державних соціальних допомог та про нову послугу із соціальної підтримки «Державна допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною».

Нагадуємо про те, що з 2017 року на території Баранівської громади діє пілотний проект, відповідно до якого пакет документів жителі старостатів мають право подати по місцю реєстрації (проживання), тобто діловоду старостинського округу. Наразі обговорювалось  питання полегшення процедури отримання жителями Баранівської громади довідок щодо використання природного газу, електроенергії та перебування на обліку в центрі зайнятості. Нині можливо оформити пакет документів із соціальної підтримки населенню без необхідності поїздки в Баранівку з метою отримання вищезазначених довідок.

Начальник управління соціального захисту населення Баранівскої  міської ради Цицюра Володимир Олександрович наголосив на персональній відповідальності уповноважених осіб, що надаватимуть адміністративні послуги соціального характеру за принципом  «Єдиного вікна» (з 1 січня 2019 року  жителі старостатів звертаючись до діловода із заявою для призначення житлових субсидій та заявою щодо призначення допомог із соціальної підтримки населення зможуть отримати послугу за спрощеною системою).

  • mDSC_1881
  • mDSC_1882
  • mDSC_1884
  • mDSC_1885
  • mDSC_1886
  • mDSC_1889
  • mDSC_1891

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com