ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

1. Звіт міського голови Душка А.О. про виконання програми соціально-економічного розвитку за 2018 рік.
2. Звіт депутата Житомирської обласної ради Кокітко Н.В. про виконання депутатських повноважень.
3. Затвердження детальних планів території.
4. Про включення земельних ділянок комунальної власності до переліку земельних ділянок, які підлягають продажу на земельних торгах в 2019 році.
5. Різне.

За результатами громадських слухань звіти міського голови Душка А.О. та депутата Житомирської обласної ради Кокітко Н.В. взято до відома. Рекомендовано сесії Баранівської міської ради розглянути питання щодо затвердження детальних планів:
1.Детальний план території  земельної ділянки для зміни цільового призначення частини ділянки з земель для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на землі для будівництва та обслуговування будівель торгівліпо вулиці  Шевченка,2вм. Баранівка Житомирської області.
2. Детальний план території  земельної ділянки для уточненя місця розміщення об’єкту будівництвата реконструкції по вулиці  Першотравенська,2 в м. БаранівкаЖитомирської області.
3. Детальний план території  земельної ділянки Баранівської об’єднаної територіальної громади для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості для продажу на земельних торгах по Першотравенській, 2ж в м. Баранівка Житомирської області.
4. Детальний план території  земельної ділянки загальною площею 0,0509 га,земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, з метою  зміни цільового призначення на землі житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Набережна,6а в м.Баранівка  Житомирської області.
5. Детальний план території  земельної ділянки земель житлової та громадської забудовидля обслуговування будівель ринкової інфраструктури загальною площею 0,1000 га по зміні цільового призначення на землі сільськогосподарського призначення для ведення  індивідуального садівництва по вулиці Івана Франка в м. Баранівка Житомирської області.
6. Погодити Детальний план території в межах вулиць: Звягельська, Ярослава Мудрого, Г Сковороди, Калинова в м. Баранівка. Для розміщення будівлі прозорого офісу з блокованими приміщеннями торгово-тренінгового центру за адресою: вулиця Звягельська, 7- б, об’єктів закладів освіти за адресою: вул. Звягельська, 7-е (реконструкція Баранівського міжшкільного ресурсного центру), вул. Звягельська, 7-є (спортивний майданчик Баранівської ЗОШ №2 імені О.Сябрук),  земельної ділянкипо вулиці Звягельській, 7в загальною площею 0,0083га.

Присутні на громадських слуханнях жителі проголосували також за те, щоб рекомендувати сесії Баранівської міської ради розглянути питання щодо включення наступних земельних ділянок комунальної власності до переліку земельних ділянок, які підлягають продажу на земельних торгах в 2019 році:
1. Земельну ділянку орієнтовною площею 0,0805 га в м.Баранівка по вул.Першотравенській,2ж, яка перебуває в комунальній власності Баранівської об’єднаної територіальної громади та виставляється для продажу на земельних торгах (аукціоні) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості із земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
2. Земельну ділянку орієнтовною площею 0,0083 га в м.Баранівка по вул.Звягельській,7в, яка перебуває в комунальній власності Баранівської об’єднаної територіальної громади та виставляється для продажу на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель запасу житлової та громадської забудови.
3.  Земельну ділянку орієнтовною площею 2,3000 га в м.Баранівка по вул.І.Франка,106, яка перебуває в комунальній власності Баранівської об’єднаної територіальної громади та виставляється для продажу на земельних торгах (аукціоні) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості із земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
4. Земельну ділянку орієнтовною площею 2,3000 га в м.Баранівка по вул.І.Франка,108, яка перебуває в комунальній власності Баранівської об’єднаної територіальної громади та виставляється для продажу на земельних торгах (аукціоні) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості із земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
5. Земельну ділянку орієнтовною площею 0,0700 га в м. Баранівка по вул. Першотравенській, 21б, яка перебуває в комунальній власності Баранівської об’єднаної територіальної громади та виставляється для продажу на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (АЗС) із земель запасу житлової та громадської забудови.
6. Земельну ділянку орієнтовною площею 0,1000 га, яка перебуває в комунальній власності Баранівської об’єднаної територіальної громади та виставляється для продажу на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (АЗС) із земель запасу житлової та громадської забудови. Присвоїти земельній ділянці поштову адресу: м.Баранівка, вул.І.Франка,110.

 • mDSC_0751
 • mDSC_0755
 • mDSC_0756
 • mDSC_0757
 • mDSC_0758
 • mDSC_0759
 • mDSC_0760
 • mDSC_0761
 • mDSC_0763
 • mDSC_0764
 • mDSC_0765
 • mDSC_0772
 • mDSC_0778
 • mDSC_0779
 • mDSC_0780
 • mDSC_0783
 • mDSC_0787

 
Звіт міського голови Душка А.О. про виконання програми соціально-економічного розвитку за 2018 рік

Незважаючи на складну політичну та економічну ситуацію в країні, недостатність бюджету, проводиться клопітка робота, маємо позитивні результати.
Протягом року було спрямовано кошти як місцевого бюджету, так і субвенції державного та обласного бюджетів  на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку Баранівської територіальної громади.
В порівнянні до відповідного періоду 2017 року зростання власних надходжень становить 10562,5 тис. грн. або 126,2%, видатки зросли на 25943 тис. грн., або 121,4 %.
В загальній сумі видатків найбільшу питому вагу складає:
Освіта - 45,4%;
Охорона здоров’я - 17,6%;
Економічна діяльність – 15,2%;
Державне управління – 9,4%;
Культура – 3,2%;
Соціальний захист – 2,3%;
Фізична культура – 1,1%;
Інші видатки – 5,8%.
Із загальної суми видатків (129,7 млн. грн.) 67,7% становить оплата праці з нарахуваннями, оплата за енергоносії - 5,4%, капітальні видатки – 18%.
Кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році становлять 6032,1 тис. грн., за рахунок яких:
-    проведено капітальний ремонт вуличного освітлення по старостинських округах Баранівської громади, а саме: с. Явне, с. Мирославль, с. Марківка, с. Ситисько, с. Вірля, с. Острожок на суму 431,3 тис. грн.;
-    проведено капітальний ремонт доріг по старостатах, а саме: в с. Вірля, с. Климентіївка, с. Кашперівка, с. Стара Гута, с. Глибочок, с. Марківка, с. Жари, с. Суємці, с. Йосипівка, с. Зеремля, смт. Полянки, с. Острожок,  на суму 2337,363 тис. грн.;
-    проведено ремонт огорожі у с. Табори на суму 105,598 тис. грн.;
-    спільно з Північною екологічною фінансовою корпорацією NEFCO реалізується проект з капітального ремонту -термомодернізації Опорного навчального закладу «Баранівська гімназія». Загальна вартість контрактної кредитної угоди – 6896,262 тис. грн., у тому числі співфінансування інфраструктурної субвенції – 1255,217 тис. грн., кошти місцевого бюджету –  691,959 тис. грн., кошти NEFCO – 4949,86 тис. грн.;
-    завершується реалізація проекту «Капітальний ремонт (термомодернізація) Полянківської ЗОШ І-ІІІ ст. (корпус №1)» Загальна вартість – 1448,512 тис. грн.
Сума коштів субвенції на соціально – економічний розвиток окремих територій становить 515,00 тис. грн., які спрямовані на:
- капітальний ремонт та реконструкцію вуличного освітлення в с. Берестівка, с. Мирославль, м. Баранівка, с. Табори, с. Рогачів на загальну суму – 155 тис. грн.;
- придбання звуко-підсилюючої та музичної апаратури для закладів культури -75 тис. грн.;
- капітальний ремонт приміщень для організації багатофункціонального центру реабілітації в м. Баранівка - 125 тис. грн.;
- ремонт покриття в житловому будинку в м. Баранівка – 50,0 тис. грн.;
- придбання меблів для дитячого відділення Баранівської КЦРЛ - 50 тис. грн.;
- придбання музичної апаратури та музичних інструментів для Баранівського МБДТ та Баранівської школи мистецтв -50 тис. грн.;
- сухий басейн та фотоапарат для ДНЗ Сонечко – 10 тис. грн.
Сума коштів субвенції з обласного бюджету становить 1 238,220 тис. грн., в т. ч.:
- кошти депутата обласної ради Кокітко Н. В. на загальну суму 1024,82 тис. грн., які спрямовані на:
- придбання комп’ютерної техніки - 102,664 тис. грн.;
- придбання бензопил для старостатів – 63,910 тис. грн..;
- придбання оргтехніки для міського Будинку культури та управління соціального захисту населення – 34,7 тис. грн.;
- капітальний ремонт приміщення багатофункціонального центру реабілітації – 200,0 тис. грн.;
-капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул.. Звягельська м. Баранівка – 300, 0 тис. грн.;
-придбання концертних костюмів для школи мистецтв – 30, 0 тис. грн.;
-поточний ремонт дорожнього покриття вул. Соборна та Пашкевича – 80, 0 тис. грн.;
- придбання сумок -  укладок для медичних сестер – 13, 1 тис. грн.;
-    придбання світлового обладнання для Будинку культури с. Марківка – 3,0 тис. грн.;
- придбання суміші для підсипки доріг Баранівської об’єднаної територіальної громади – 40, 0 тис. грн.;
-придбання комп’ютерної техніки для Баранівської КЦРЛ – 30,0 тис. грн.;
Покращення матеріально-технічної бази для КНП «Центр ПМСД» - 85,0 тис. грн.;
-покращення матеріально-технічної бази школи мистецтв та закладів освіти – 34, 4 тис. грн.;
-придбання автомобільної гуми на автомобіль «Пежо» для швидкої допомоги м. Баранівка – 8 тис. грн.
- кошти депутата обласної ради Чорноморця О. П. на загальну суму 7,4 тис. грн., які спрямовані на придбання музичного та спортивного інвентарю для закладів культури.
- кошти депутата обласної ради Шавлович О. Г. на суму 40 тис. грн., які спрямовані на придбання телевізора та ноутбука для ЗДОКТ «Сонечко» та БФП для відділу освіти.
- кошти депутата обласної ради Ейсмонт В. С. на суму 80 тис. грн., які спрямовані на:
- придбання багатофункціональних пристроїв для відділу освіти – 15, 0 тис. грн.
- створення шкільного телебачення – 65,0 тис. грн.
- кошти з сприяння Радикальної партії Олега Ляшка на суму 28,5 тис. грн., які спрямовані на:
- придбання медичного обладнання для Баранівської КЦРЛ – 15, 0 тис. грн.;
- придбання оргтехніки для закладів освіти – 13, 5 тис. грн.
- інша субвенція з обласного бюджету в сумі 65,5 тис. грн., спрямована на:
-     придбання спортінвентарю, оргтехніки для закладів культури – 8,5 тис. грн.;
-     придбання дверей для Баранівського комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» – 7 тис. грн.;
-    придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа – 50 тис. грн.;
-    проведено капітальний ремонт доріг в м. Баранівка по вул. Сонячна, пров. Старченка.
За рахунок коштів місцевого бюджету здійснено:
-    капітальний ремонт дороги по 2-му пров. Гагаріна в м. Баранівка – 1093,36  тис. грн.;
-    поточний ремонт дороги по вул. Софiївська, I. Франка в м. Баранiвка – 24,981  тис. грн.;
-    грейдерування доріг на суму 43,720 тис. грн.;
-    на здійснення капітального ремонту покриття в житловому будинку за адресою вул. Звягельська, 40-б в м. Баранівка для ОСББ «Надія» спрямовано коштів в сумі  450,910 тис. грн., в тому числі: кошти місцевого бюджету -100,910 тис. грн.,  кошти обласного бюджету 300 тис. грн., кошти на соціально – економічний розвиток  - 50 тис. грн.
У вересні 2018 року придбано соціальне житло на умовах співфінансування місцевого та обласного бюджетів, вартість якого становить 100 тис. грн. (кошти місцевого бюджету – 50 тис. грн.)
В листопаді 2018 року для Баранівської міської ОТГ виділено кошти державної субвенції в сумі 295 тис. грн. для придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.
Протягом року виділені кошти з місцевого бюджету на запити організацій різних форм власності:
-    поліція, пожежна частина, ветлікарня -40,0 тис. грн.;
-    трудовий архів – 61,3  тис. грн.;
-    підтримка ради ветеранів – 3,4 тис. грн.;
-    УПСЗН (компенсація фізичним особам за догляд) -  47,5  тис. грн.;
-    розвиток рибного господарства – 50 тис. грн.;
Також проводиться відповідна  робота структурними підрозділами Баранівської міської ради.
Центром надання адміністративних послуг міської ради, надається 45 видів послуг, за звітний період опрацьовано 5978 звернень.
Реєстраційною службою міської ради надано 9724 адміністративних послуг, а саме:
- у сфері  реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб - 6832;
-у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців – 362;
-у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень – 2530.
У 2018 році особлива увага прикута до освітянських проблем. Після введення в дію Кабінетом Міністрів України нової формули нарахування освітньої субвенції, яка відповідно до законодавства спрямовується виключно на фінансування заробітної плати вчителів шкіл, у нашій громаді вже, починаючи з 1 січня 2018 року, була зафіксована недостатність 11,5 млн. грн. на цю потребу. Заборгованість з виплати заробітної плати педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти, станом на 01.12.2018 року була зафіксована в розмірі 5,6 млн. грн. Тому вважаю за необхідне вкотре дати офіційні пояснення.
Загальний бюджет галузі освіти Баранівської ОТГ у 2018 році становить 75,1 млн. грн. Із них: освітня субвенція – 37,1 млн. грн.( при потребі 48 млн. грн.), видатки місцевого бюджету – 38,1 млн. грн.
За кошти громади фінансується:
-    заробітна плата всіх працівників закладів дошкільної освіти, міського будинку дитячої творчості, відділу освіти, міжшкільного ресурсного центру та технічно-обслуговуючого персоналу шкіл;
-    комунальні послуги (електроенергія, газ, водопостачання);
-    тверде паливо для котелень;
-    паливно-мастильні матеріали для шкільних автобусів;
-    продукти харчування для дітей пільгових категорій;
-    оздоровлення дітей;
-    капітальні й поточні ремонти приміщень, техніки й т.д.;
-    закупівля матеріалів, обладнання й інвентаря;
-    підвищення кваліфікації педагогів;
-    відрядження команд на обласні змагання, конкурси й олімпіади;
-    а з 1вересня громада перебрала на себе ще й оплату праці вихователів груп подовженого дня, керівників гуртків у школах, доплати за завідування навчальними кабінетами.
Загалом з бюджету громади на всі ці видатки використано 32,7 млн. грн., у тому числі: 20,6 млн. грн.-  на заробітну плату, 1 млн. грн.- на продукти харчування, 1, 2 млн. грн.- на природний газ, 1,1 млн. грн. -на дрова й вугілля, 767 тис. грн.- на електроенергію, 827 тис. грн. - на бензин і дизпаливо.
У 2018 році уведено в дію футбольне поле зі штучним покриттям на території ОНЗ «Баранівська гімназія». Загальна вартість – 1373,929 тис. грн., у т.ч.: співфінансування з місцевого бюджету – 623, 929 тис. грн., кошти фонду Мінрегіонбуду – 750 тис. грн.
Придбано ще один шкільний автобус, вартість становить – 1,851 тис. грн., у т.ч. спів фінансування:  кошти місцевого бюджету – 540 тис. грн., кошти обласного бюджету – 1,311 тис. грн.  Таким чином, автобусний парк відділу освіти тепер нараховує 8 транспортних одиниць, але й цього ще недостатньо. Усього шкільними автобусами підвозяться 384 учні шкіл, 51 вихованець дошкільних закладів, 139 педпрацівників.
У листопаді-грудні до закладів загальної середньої освіти для 1 класів у рамках реалізації Концепції «Нова українська школа» завезено нові одномісні парти й стільці, дидактичні матеріали. Завершені тендерні процедури  із закупівлі ноутбуків, МФУ  та ламінаторів. Загальна сума закупівель – 806,4 тис. грн. Це кошти спеціальної субвенції з держбюджету та 109 тис. грн. - кошти місцевого бюджету.
Придбано товари довгострокового користування на загальну суму 158 тис. грн.
Проведено поточні ремонти систем опалення, водопостачання на суму 259 тис. грн.
У червні придбано 54 путівки для оздоровлення учнів шкіл на базі Кам’янобрідського санаторію «Лісова казка» на загальну суму 325,764 тис. грн.
Започатковано учнівський проект «Шкільне телебачення», для реалізації якого придбано спеціальне обладнання на 65 тис. грн. До участі в ньому також залучатимуться діти всієї громади.
З 1 вересня 2018 року після проведення всіх необхідних юридичних процедур розпочав роботу Баранівський міжшкільний ресурсний центр:
- сучасне обладнання для майстерень і теплиці, що встановлена на базі Полянківської ЗОШ І-ІІІ ст., закуплено за грантові кошти в рамках проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ »;
- на базі МРЦ вивчається тільки предмет «Технології» (учні ОНЗ «Баранівська гімназія» та Баранівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 у межах узгодження внутрішніх розкладів уроків) та працюють гуртки з технічної й обслуговуючої праці, 3-D-моделювання для дітей усієї громади за їхнім бажанням;
- фінансування здійснюється в межах навчального навантаження згідно освітніх програм, як і в попередні роки. Головна перевага  у тому, що як відокремлений заклад міжшкільний ресурсний центр має змогу надавати освітні  послуги учням усіх шкіл громади.
Згідно законодавства обов’язок держави фінансувати оплату праці педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти в частині викладання предметів у межах типових навчальних планів.
Новим Законом України «Про освіту» встановлена мінімальна наповнюваність одного класу 5 учнів. Тобто й такі класи мають фінансуватися державою. А для Баранівської ОТГ за новою формулою встановили мінімальну наповнюваність класу 17 учнів. Нас практично змушують ліквідувати малокомплектні сільські школи.  Звичайно, ми категорично проти таких радикальних дій. Навіть, якби ми в цьому році повністю реалізували  програму оптимізації мережі закладів освіти, подолати 11,5 млн. грн. недостатності освітньої субвенції все одно не змогли б.
Починаючи з 01 січня 2018 року ми  щоденно вживаємо всіх можливих заходів, щоб ліквідувати цю недостатність: вийшли на прямі контакти з Міністерством освіти і науки, Міністерством фінансів, Верховною Радою,  то мирською облдержадміністрацією та Житомирською обласною радою, Асоціацією міст України, а також безпосередньо з авторами-розробниками цієї формули. Усі наші офіційні звернення розміщені на сайті відділу освіти.
В кожному населеному пункті, де є проблема з наповнюваністю класів, проведено громадські слухання, окремо зустрічалися з батьками й педколективами. Результат ідентичний – усі категорично проти закриття шкіл. Така ж позиція й більшості депутатського корпусу.
Протягом року:
-призупинено діяльність Берестівської, Гриньківської,  Мирославльської ЗОШ І ступеня, Глибочанського й Климентіївського ДНЗ короткотривалого перебування, у яких навчалося 12 і менше дітей;
- об’єднано класи з низькою наповнюваністю в ОНЗ «Баранівська гімназія» та Баранівській ЗОШ І-ІІІ ст.№2;
- обмежено кількість годин на  факультативи й курси за вибором;
 - зменшено доплати за престижність з 20 до 5% - змогли скоротити 30,8 педставок і зменшити цю недостатність на 6 млн. грн. При цьому практично всі вчителі працевлаштовані і мають достатнє навантаження.
Є висновки аудиту, проведеного обласним департаментом фінансів, у якому визначено конкретні школи, які потрібно оптимізувати, а також зафіксовано 113 зайвих педагогічних ставок.
Окрім того, ми маємо результати судового розгляду  за позовом управління Держпраці та розслідування прокуратури за позовами педагогічних працівників, якими складу злочину в діях Баранівської міської ради не виявлено.
Маємо гарантії облдержадміністрації, що недостатність буде компенсована з обласного бюджету.
Розпочали роботу наглядові ради ОНЗ «Баранівська гімназія», Баранівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Баранівського закладу дошкільної освіти та Полянківської ЗОШ І-ІІІ ст. Надалі вони будуть створені в кожному закладі й працюватимуть над тим, щоб їх робота покращувалась.
Баранівською міською радою також проводиться фінансування закладів охорони здоров’я.  
Баранівське комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» одне з перших в Україні підписало договір з Національною службою здоров’я України.
Тому нині покращується матеріально-технічна база, доповнюється табель оснащення закладу. Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Баранівської міської ради запровадило онлайн запис на прийом до лікаря через систему «Поліклініка без черг». Протягом останнього місяця було придбано 6 багатофункціональних пристроїв та вантажопасажирський автомобіль ГАЗ2752114-Соболь.
В Баранівську комунальну центральну районну лікарню придбано апарат штучного дихання «Малятко» для новонароджених дітей.
Протягом року завозився гуманітарний вантаж для Баранівської КЦРЛ і Центру ПМСД, а саме: каталка, 14 багатофункціональних ліжок, апарат для витяжки, акумулятори холоду, термоконтейнери, медичний одяг, операційні набори, розхідні медичні матеріали, постільна білизна та інше.
Зареєстровано юридичну особу відділ містобудування, архітектури, земельних відносин та комунальної власності міської ради.
Існуюча площа Баранівської громади - 593, 663 кв. км.
Остаточно пройшла містобудівну раду і перебуває на стадії затвердження документація по просторовому плануванню.
Передано землі з державної у комунальну власність, загальною площею 4351 га, які розташовані за межами населених пунктів на території Баранівської об’єднаної територіальної громади.
З 01.08.2018 передано в оренду ТОВ «Санвін» земельну ділянку площею 24 га для будівництва та обслуговування об’єктів енергогенеруючих підприємств (сума коштів за оренду 1082,475 тис. грн. в рік).
Також з 2.10.2018 передано земельну ділянку площею 2,0 га в оренду ТОВ «Сайенс Інновейшн Продакшн» для будівництва та обслуговування об’єктів енергогенеруючих підприємств (сума коштів за оренду 88,437 тис. грн. в рік).
У 2018 році укладено  24 соціальні  угоди з  сільгоспвиробниками та орендарями  с/г угідь на загальну суму 422,599 тис грн. Фактично виконано робіт та надано послуг на суму 135,485 тис. грн.
Відділом благоустрою та житлово-комунального господарства міської ради організовано вивіз сміття по старостинських округах громади. Надійшло коштів за послуги з вивезення сміття від населення м. Баранівка - 252,293 тис. грн. (укладено 3600 договорів), від юридичних осіб - 412,459 тис. грн., по старостинських округах укладено 1910 договорів з населенням, та 37 - з підприємцями, надійшло коштів - 94,310 тис. грн.
 Придбано спецавтомобіль (автовишка), що дасть можливість здійснювати висотні роботи в тому числі зрізання дерев на території Баранівської громади.
Придбано розкидач піску для посипання вулиць під час ожеледиці піщано-соляною сумішшю.
Підприємством КП «Баранівка міськводоканал», протягом року надало послуг:
-    з водопостачання та водовідведення на суму 2439,0 тис. грн.;
-    реалізовано піску – 410 тис. грн.;
-    послуги лазні, готелю, бювета, оренда приміщень – 212,8 тис. грн.;
-    послуги автотракторної техніки – 210,5 тис. грн.
У 2018 році замінено 130 м. п. аварійних ділянок водогону в м. Баранівка.
Для забезпечення життєдіяльності підприємства були проведені відповідні роботи на загальну суму 258,0 тис. грн., а саме:
-    ремонт технологічних споруд, готелю – 64,0 тис. грн.;
-    ремонт автотракторної техніки – 76,0 тис. грн.;
-    закуплено технологічне обладнання, матеріали – 84,0 тис. грн.;
-    ремонт, закупівля електрообладнання – 34,0 тис. грн.
Проведено роботи по реконструкції станції знезалізнення на суму 1494,0 тис. грн.,  а саме: встановлено башту об’ємом 50 куб. метрів, у березні 2018 року об’єкт введено в експлуатацію.
Управлінням соціального захисту населення надаються соціальні послуги по громаді 29 соціальними робітниками, які обслуговують 285 одиноких громадян. За звітний період надано 91730 послуг, також управлінням надаються соціально-медичні та інші послуги.
 Налагоджено співпрацю з благодійними фондами: Міжнародний благодійний фонд «Олива», благодійний фонд «Відкрите серце», благодійний фонд «Хлібний дім» та постійно здійснюється доставка гуманітарного вантажу.
Також управління займається адмініструванням всіх видів соціальної підтримки населення -  жителі старостатів мають можливість подавати документи по місцю проживання.
Продовжується ремонт приміщення для організації центру реабілітації – укладено плитку, проведено опалення, зроблено санвузол та пандус. На даний час проводяться роботи щодо проведення електромережі та інші будівельні роботи.
Надано матеріальну допомогу на лікування 615 особам на суму 553,0 тис. грн.
У 2018 році створено юридичну особу службу у справах дітей міської ради. На обліку у службі перебуває – 323 дитини, що перебувають у складних життєвих обставинах, діти сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю. Налагоджено співпрацю з «Карітас  - Спес  Баранівка» (Отець Натанаїл). Надається благодійна допомога ТОВ «Органік Мілк» (молочна продукція, солодощі) для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Відділом культури, сім’ї, молоді та спорту організовано святкування Дня міста Баранівка та Днів сіл і селища Баранівської громади. Витрачено коштів на загальну суму 217,1 тис грн., крім того на святкування Дня міста Баранівка витрачено 68,2 тис. грн. спонсорських коштів.
Придбано сценічні костюми та спортивне табло на стадіон на суму 67,9 тис. грн.
Поповнено бібліотечний фонд на суму 80,4 тис. грн.
Особливі досягнення маємо у спорті.
Надано фінансову підтримку футбольному клубу «Керамік»  на суму 247 тис. грн.
Команда ФК «Керамік» брала участь у першості Житомирської області з футболу 2018 року де виборола ІІ місце, а також футбольна команда ветеранів «Баранівка» вперше взяла участь в Чемпіонаті Житомирської області з футболу серед ветеранів 40+ та в підсумку зайняла ІІІ місце.
Чемпіонкою України з важкої атлетики (чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 15 років з важкої атлетики 8-12 жовтня 2018 року м. Миколаїв) стала Броннікова Вікторія.
За ініціативи Житомирської обласної ради в області був вперше оголошений щорічний конкурс на «Кращу спортивну громаду Житомирщини». За підсумками даного конкурсу Баранівська громада зайняла перше місце.
Неодноразово призові місця виборювала Баранівська команда «Спарта» регбі на візках.
Баранівська ОТГ стала одним із 18 переможців відкритого конкурсу, які отримали гранти на впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності.  Отримання грантів стало можливе завдяки  Програмі «U-LEAD з Європою» та проекту «Реформа в сфері енергоефективності України», що виконується GIZ за дорученням уряду Німеччини. Даний грант використано на впровадження системи енергомоніторингу (2 роки безкоштовного користування спеціалізованим програмним забезпеченням для 103 об’єктів) та залучення експертної організації для розробки Плану дій зі сталого енергетичного розвитку і клімату громади (документ подається на розгляд і затвердження Єврокомісії).
Затверджено План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату громади до 2030 року.
У вересні 2018 році Баранівська ОТГ стала одним із 30 учасників проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», що впроваджується GIZ за дорученням Програми «U-LEAD з Європою». Передбачає безкоштовне навчання 2 фахівців, надання комплексу вимірювальних приладів для енергетичних обстежень, допомогу у залученні інвесторів для проектів з енергоефективності.
Спільно з проектом «Енергоефективність у житловому секторі»  (IFC, Група Світового банку) розроблено Програму термомодернізації багатоквартирних будинків ОТГ.
За кошти гранту Європейського Союзу (750 тис. євро) продовжується реалізація проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання».
Баранівська громада отримала відзнаку від Світового Банку за один з найкращих Планів місцевого економічного розвитку (серед 124 громад-учасниць з 6 країн), який розроблявся командою даного проекту.
На Саміті мерів – отримано нагороду (Бруківка «Рубін» 150 м2) за економічний розвиток громади шляхом реалізації проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ».
Метою проекту є економічне зростання Баранівської ОТГ на основі розбудови горизонтальних ділових зв’язків – так званого кластеру – між екологічно орієнтованими місцевими виробниками, покращення локального бізнес-клімату та розвитку відповідної інфраструктури. Термін реалізації – 3 роки.
На суму 18,5 тис. євро було придбане високоякісне сучасне обладнання для роботи  технічного та швейного коворкінгів.
16,7 тис. євро передбачено для будівництва морозильного сховища для ягід для діяльності СОК «Комора».
160 тис. євро передбачено на будівництво міні-сироварні  для роботи СОК «Мілка 2018».
160 тис. євро передбачені на будівництво приміщення торгово-тренінгового центру.
Розроблено проектно-кошторисну документацію:
- за проектом «Будівництво прозорого офісу з блокованими приміщеннями торгово-тренінгового центру у м. Баранівка»;
- за проектом «Будівництво міні-сироварні за адресою вул. Молодіжна,12, с. Рогачів».
Створено Комунальну установу «Агенція місцевого органічного розвитку – АМОР»  Баранівської міської ради.
Створено три сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи «Мілка – 2018», «Комора»,  «Смолка 2017».
Для СОК «Смолка 2017» було передано у користування чотири альтанки.
Здійснено зариблення водойми р. Смолка, а саме: закуплено білий амур та короп (орієнтовно 1 тонну).
КУ «АМОР» здійснювала супровід  громадської ініціативи «Бюджет участі – 2018», фінансування проектів – переможців якого буде здійснюватися у 2019 році.
Вдячний за злагоджену роботу, плідну співпрацю, допомогу і підтримку жителям територіальної громади, депутатському корпусу міської ради, членам виконавчого комітету, керівникам установ і організацій, депутатам Верховної та обласної рад.
 


 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com