ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Наглядова рада Баранівського дитячого садочка «Сонечко» збиралась сьогодні вперше. Члени ради познайомились між собою, отримали роздруковані примірники Положення про Наглядову раду, в якому прописані їхні повноваження.

Директор  Баранівського закладу дошкільної освіти Альона Власюк звернулася до Наглядової ради з письмовим проханням щодо сприяння створенню логопедичної групи, бо 54 вихованці садочку потребують корекції мовлення. Начальник відділу освіти Ростислав Николишин повідомив, що на жаль таких повноважень члени Наглядової ради не мають, але це питання знаходиться на контролі відділу освіти і наразі прораховується потреба у коштах на ці витрати.

На засіданні:
- Ірина Демчишина підняла питання дотримання працівниками закладу гігієнічних правил та норм під час харчування  дітей;
- Анастасія Кузьмінська запропонувала оприлюднювати чергу на зарахування дітей до закладу дошкільної освіти в засобах масової інформації, запровадити так звану електронну чергу на сайті відділу освіти;
- Олеся Леонець звернула увагу присутніх на проблему переповнення груп у ЗДО;
- Начальник ГЦГО відділу освіти Алла Белінська розповіла про забезпечення збалансованого харчування дітей. Зокрема вона повідомила, що в дошкільних закладах наявний основний асортимент продуктів, заготівля яких проводиться згідно угод із постачальниками при наявності сертифікатів якості. У відповідності до чинного законодавства, батьківська плата встановлена у розмірі 60% (місто) та 40% (село) від вартості харчування. Діти пільгових категорій звільняються від плати за харчування. Питання організації харчування, якісного приготування страв, дотримання технології приготування перебуває на постійному контролі у директора закладу. Члени Наглядової ради, діти яких відвідують Баранівський ЗДО "Сонечко", розповіли, що харчуванням у садочку задоволені.

З пропозиціями та проблемами щодо усіх питань перебування дітей в садочку просимо батьків звертатися до членів Наглядової ради Баранівського дитячого садочка «Сонечко»:
Самчук  Олександр Валентинович – голова Наглядової ради
Свінціцька Світлана Миколаївна – методист відділу освіти, секретар
Николишин Ростислав Зіновійович – начальник відділу освіти
Белінська Алла Валентинівна – начальник ГЦГО відділу освіти
Пашкевич Анатолій Анатолійович – депутат Баранівської міської ради
Демчишина Ірина Іванівна – жителька м.Баранівка
Леонець Олеся Григорівна – жителька м.Баранівка
Кузьмінська Анастасія Володимирівна – жителька м.Баранівка
Іванюк Юлія Миколаївна – жителька м.Баранівка
 

  • mDSC_0348
  • mDSC_0350
  • mDSC_0351

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com