ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

До Баранівської міської ради звернулись жителі села Рогачів з проханням допомогти у вирішенні питання випасів. Для зручності при напуванні та прогоні тварин люди хочуть, щоб виділили землю біля болота. Проблема полягає в тому, що дана земельна ділянка знаходиться у приватній власності і здана власником в обробіток для ТОВ «Агровест-Груп».  

Це питання обговорили на сході села, які відбулися в Рогачеві 7 жовтня 2018 року. Заступник міського голови Василь Савчук, начальник відділу містобудування та архітектури, земельних відносин та комунальної власності Олена Шевчук та керуючий виробництвом ТОВ «Агровест-Груп» Сергій Майданович роз’яснили присутнім ситуацію та відповіли на численні запитання.

За підсумками обговорень вирішено провести перемовини Баранівської міської ради з ТОВ «Агровест-Груп» щодо тимчасового обміну земельними ділянками. Жителям повідомили, що з 1 січня 2019 року громаді передадуть повноваження розпоряджатися нерозподіленими (невитребуваними) земельними частками (паями) і рекомендували у 2019 році написати заяву про передачу в оренду тих невитребуваних паїв, які суміжні з існуючими випасами.

Начальник відділу містобудування та архітектури, земельних відносин та комунальної власності Олена Шевчук повідомила, що з 8 листопада до 9 грудня 2018 року усі громадяни, які мають в обробітку земельні ділянки за межами с.Рогачів повинні звернутися до міської ради і узаконити право володіння землею.

Директор КУ «Агенція місцевого органічного розвитку -АМОР» Наталія Свінціцька розповіла присутнім про те, що виготовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво сироварні, а після відведення земельної ділянки буде оголошено тендер на будівництво сироварні, подано документи на обласний конкурс з метою купівлі холодильного обладнання для кооперативу,  у найближчих планах – закупівля обладнання для сироварні та виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво водонапірної вежі. Наталія Іванівна ознайомила жителів села з проектом «Аграрні розписки в Україні», який дає можливість отримати кошти під заставу майбутньої сільськогосподарської продукції та запропонувала тим, хто вступив у кооператив визначитись з маршрутами збору молока.

Жителі села піднімали також питання стану доріг, їх ямкового ремонту, видалення аварійних дерев, вуличного освітлення, встановлення брами на кладовищі та ін.

  • mDSC_0894
  • mDSC_0895
  • mDSC_0896
  • mDSC_0898
  • mDSC_0899
  • mDSC_0900
  • mDSC_0905
  • mDSC_0911
  • mDSC_0913
  • mDSC_0919

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com