ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Шановні жителі громади!

З 1 січня 2018 року в бюджеті Баранівської міської ради сталася надзвичайна ситуація щодо фінансування закладів освіти, що призвело до затримки у виплаті заробітної плати вчителям.

У зв’язку з цим міською радою проведено ряд заходів. Однак, це повністю не вирішило проблему, бо нова формула обрахунку освітньої субвенції не досконала і визнана хибною навіть Міністром освіти і науки Лілією Гриневич.

Враховуючи те, що сьогодні є заборгованість у виплатах для вчителів, мною проведено перемовини з представниками усіх політичних сил, представлених у депутатському корпусі міської ради, старостами й педагогічними працівниками. Разом ми вирішили надзвичайно скромно провести святкування Дня міста у цьому році. Це рішення символізує нашу солідарність з учителями громади.

Ми не будемо запрошувати представників інших громад, міст, закордонних міст-партнерів, використовувати бюджетні кошти. Але за допомогою благодійників проведемо концерт, фестиваль млинця та інші заходи.  

У радості й у вирішенні проблем ми маємо бути єдині!  

Тож запрошую усіх 8 вересня відзначити День міста, святкування якого розпочнеться о 16:00 святковою ходою від адмінбудівлі Баранівської міської ради.

З повагою
міський голова Анатолій Душко  

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com