ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

27 серпня відбулась нарада керівництва відділу освіти, ОНЗ «Баранвська гімназія», Баранівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.О.Сябрук та МРЦ за участю експерта з питань освіти Центрального офісу реформ при Мінрегіоні Сергія Дятленка, на якій вирішили питання узгодження розкладів уроків трудового навчання, що проводитимуться на базі МРЦ.

Аналіз потужностей та робочих навчальних планів засвідчив, що учні 5-11 класів Баранівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.О.Сябрук та учні 6-11 класів ОНЗ «Баранвська гімназія» матимуть змогу в МРЦ оволодівати компетенціями з обслуговуючої та технічної праці й отримувати підприємницькі навички на обладнанні, закупленому у рамках проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», який реалізується Баранівською міською радою у партнерстві з Інститутом громадянського суспільства та ПП «Галекс-Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу. На нараді також ухвалили попереднє рішення про підвіз учнів гімназії для занять в МРЦ.

Експерт з питань освіти Центрального офісу реформ при Мінрегіоні Сергій Дятленко роз’яснив специфіку поділу навчального навантаження у межах різновікових та різностатевих груп і надав конкретні практичні рекомендації щодо роботи МРЦ.

  • DSC_0388-2
  • DSC_0390-2
  • DSC_0392-2
  • DSC_0398-2
  • DSC_0400-2

   

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com