ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Людям подобається, що є можливість пройтися доглянутим сквером, вибратися всією сім’єю на вихідних у парк, просто посидіти в тіні розлогого дерева, слухаючи щебетання пташок. Але загроза може виникнути там, де її менш за все чекають.  Дерева з роками старіють, можуть струхнути, всохнути і тоді при невеликому буревії чи шквальному вітрі – створити загрозливу ситуацію для життя і здоров’я громадян, зіпсувати нерухоме майно чи припаркований автомобіль. Підтвержденням цьому став буревій, який нещодавно пронісся громадою. Видалення аварійних дерев часто стає неабиякою проблемою для господарів присадибних ділянок та житлово-комунальних служб.

У населених пунктах Баранівської громади та й обабіч доріг є чимало аварійних дерев, а у Баранівській міській раді постійно зростає кількість заяв жителів, які просять допомоги у зрізанні дерев, що несуть загрозу. За крайньої необхідності відділ благоустрою та житлово-комунального господарства постійно мусив орендувати відповідну техніку. З цим часто виникали проблеми: то техніка була зайнята, то потрібно було чимало платити. Видаляти вчасно аварійні дерева в такому режимі не вдавалося. Постійно приходилось шукати вихід з тієї чи іншої ситуації. Стало зрозумілим, що вихід один: придбати вантажний автопідйомник.

В.о.старост одноголосно підтримали такий задум, а на нараді, проведеній міським головою Анатолієм Душком 19 квітня 2018 року, свою згоду дали й голови політичних сил депутатського корпусу міської ради. За результатами виконання міського бюджету за І квартал 2018 року на черговій сесії депутати проголосували за виділення коштів на придбання вантажного автопідйомника.

Але не все так швидко відбулося, як планувалося. Оголошений 26 квітня тендер не відбувся, бо ніхто не подав жодної пропозиції. За результатами тендеру, оголошеного 14 травня уклали угоду, але її було розірвано, бо переможець не надав усі необхідні документи. Лише за результатом третьої тендерної процедури, оголошеної 27 червня,  Баранівська міська рада придбала вантажний автопідйомник АПГ-22 на базі ЗІЛ-431412.

Паралельно цій процедурі відділ благоустрою та ЖКГ знайшов і прийняв на роботу людину, яка має відповідний фах і дозволи для висотних робіт по зрізанню аварійних дерев.
Вантажний автопідйомник вже приїхав в Баранівку і незабаром буде працювати на благо громади.

На фото зліва направо: звалювальник дерев Ігор Куць, міський голова Анатолій Душко, водій Микола Ткачук  

  • mDSC_0815
  • mDSC_0821
  • mDSC_0824
  • mDSC_0826
 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com