ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Баранівська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості працює заради досягнення головної мети – благополуччя кожної людини, яка сподівається на допомогу в працевлаштуванні, у тому числі у забезпеченні тимчасової зайнятості.

Днями відбулась робоча зустріч з виконавчим директором ТОВ «БТТ Агро» Сергієм Плаксюком в Баранівській районній філії. Під час зустрічі були розглянуті питання організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру де наголошувалось на необхідності залучення безробітних до продуктивної зайнятості. Громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру - додатковий заробіток та тимчасова зайнятість для тих, хто шукає роботу.

ТОВ «БТТ Агро» четвертий рік функціонує на землях Суємецького старостату засновником, якого є ТОВ «Кусто Агро». При зустрічі виконавчий директор ТОВ «БТТ Агро» Сергій Плаксюк зазначив, що в найближчий час здійснюватимуть посадку смородини, малини, полуниці. Тому, більше сотні людей потрібно буде задіяти на збір урожаю, в тому числі з числа безробітних. Підприємство гарантує високу оплату праці та буде довозити працівників з навколишніх населених пунктів.

Підсумовуючи зустріч, слід зазначити, що до робіт тимчасового характеру було залучено більше 5 осіб з числа безробітних.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com