ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Проект Відкритий ринок реалізовує громадська організація Освітньо-аналітичний центр розвитку громад у партнерстві з Асоціацією міст України.

Проект Відкритий ринок – відповідь на виклик епідемії коронавірусу та її наслідків. Ми розуміємо, що багато мешканців села опинились у складній ситуації, не маючи можливості реалізувати власновирощену продукцію на ринках та ярмарках України. Водночас, мешканці міст і селищ вимушені купувати фрукти, овочі, м’ясо, молоко та іншу продукцію виключно в магазинах та супермаркетах.

Даним проектом ми прагнемо створити майданчик, на якому виробники сільськогосподарської продукції та її потенційні споживачі зможуть зустрітись без посередників та допомогти один одному.

Проект Відкритий ринок не є комерційним, а виключно соціальним, тому ми не передбачали жодної системи оплати. Проект не несе відповідальності за якість продукції та доброчесність виробників і споживачів, а є майданчиком для їхньої комунікації.

Сайт є простим та зручним у користуванні і допоможе мешканцям, як Ужгорода так і села Байрак, Харківської області, Киянам та жителям містечка Балта, що на Одещині.

Ми будемо Вам вдячні за поради, як нам стати кращими. Ми віримо, що спільними зусиллями подолаємо епідемію та її наслідки!

Платформа «Відкритий ринок» доступна за адресою: https://rynok.in.ua/

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com