ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Про роботу структурних підрозділів, закладів, установ Баранівської міської ради

                                                                                                         Як тільки заходжу до храму науки,
                                                                                                      З молитвою в серці до Господа лину
                                                                                                        Беру світлу Біблію впевнено в руки
                                                                                                            І прошу Отця я за кожну дитину.
                                                                                                          Подай мені, Боже, те цінне уміння –                                                                                                    Скарби з храму книги донести дитині,
                                                                                                        Відкрити світлицю знання і творіння,
                                                                                                        Щоб все це могла передати родині.

Бібліотека – схованка, нехай і не найпередовішого, але найсучаснішого мислення, найсучаснішої літератури майбутнього, а книги в них – це кораблі думки, які мандрують хвилями часуі передають свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління.

Вся робота Полянківської бібліотеки, всі її заходи, міроприємства спрямовані на задоволення інформаційно-освітніх, духовних, дозвіллєвих потреб жителів селища, а особливо молоді та дітей.

Фонд бібліотеки становить 9382 екземплярів книг. Протягом року обслуговується 650 користувачів, з них 180 – діти. Видається 10 тис.книг та журналів.

Для розкриття змісту книжкового фонду в бібліотеці оформляються різноманітні за формою і тематикою книжкові виставки, викладки літератури; «Літопис Великої Перемоги», «Слово і Доля», «Свою Україну любіть…», «Книги для всієї родини», «мандрівка в країну знань», «Природа – колиска людства, її дім і світ», краєзнавчо-народознавчий куточок «Благословенна будь в віках, свята Поліська земля»

Приємно працювати в бібліотеці, а ще приємніше співпрацювати з усіма працівниками інших установ селища; місцевою школою, Будинком культури, дитячим садочком, старостатом, місцевим музеєм українського побуту «Поліська хата».

Розкриваючи через книгу зміст загальнолюдських цінностей, історичної та культурної спадщини в бібліотеці було організовано та проведено
годину пам’яті «Доземний уклін вам і вічна пам’ять»
патріотична година «Шануймо подвиг Героїв Майдану»
поетична прогулянка «У слові рідному велика сила є»
година поезії «Троянда поетичного саду України» (до 90р.з д.н. Ліни Костенко)
вечір сімейного відпочинку «Ми бажаємо вам щастя»
літературно-музичний вечір до Жіночого дня «Благословенна Жінко ти, на всі часи, на всі віки»
Лесині читання «Безсмертна донька мудрого народу»
Шевченківські читання «Завжди живий Шевченко»
Оформлено куточок пам’яті «Назавжди залишаться героями» (матеріали про зеляків, які загинули в АТО)

В рамках Всеукраїнського тижня права спільно з Полянківською ЗОШ І-ІІІ ступенів проводимо тиждень правових знань «Право бути собою». На захід запрошуються спеціалісти; працівники місцевої поліції, сімейний лікар Опанасюк В.О., медпрацівник Кубрицька Н.В., в/о старости Ільчук Л.В.

Щоб зацікавити залучити якомога більше користувачів до інформації, до книги і читання окремо виділено довідково-бібліографічний фонд бібліотеки, проводяться бесіди, видаються бібліографічні довідки в усній та письмовій формі, складаються списки рекомендованої літератури, проводяться дні інформації, дні краєзнавства.

Бібліотека постійно працює по вивченню історії рідного краю, історії свого селища, його звичаїв та традицій.

В рамках зустрічей любительського об’єднання «Між нами дівчатами…», яке діє при бібліотеці проводилися різдвяні читання «Різдвяна казка починається», літературні посиденьки «Різдво колядує добром під вікном», день краєзнавства «Люблю той світ, що отчим краєм зветься» (у місцевому музеї).
Зібрано літературно-інформаційне досьє «Моє село Полянка – перлина рідного краю», «Люди-гордість нашого селища», «Вони боролись за наш рідний край», «Про нас пишуть, говорять, показують», вечір вихідного дня «Душею і серцем ми завжди молоді» (до Дня людей похилого віку).
Щорічно приймаємо активну участь у підготовці та проведенні Дня селища.

Наше майбутнє- це діти. Тому багато бібліотечних заходів проводимо разом з ними і для них- наших юних користувачів. Цікаво пройшов День читацької родини «Читаємо ми, читаю я, читає вся моя сім’я», літературно-пісенний фуршет «Мова й пісня всіх єднає», тиждень дитячої книги «Неповторний світ дитинства», книжкова виставка «Знайомтесь; Всеволод Нестайко та його книги», літературний віночок «В країні сонячного добра» (до 90 річчя В.Нестайка), День відкритих дверей «Пізнаємо світ з книгою».

Частими гостями та помічниками в організації бібліотечних міроприємств є в/о старости Ільчук Л.В., директор Баранівської бібліотеки для дорослих і дітей Карпишина Г.В., методист Ковальчук Т.С., вчителі місцевої школи Леонтєва К.О., Кравчук Н.П., Собецька Т.Ю., Савич О.М., Наумович Г.В., Бабінець В.А., Федорчук І.О., Арабська З.О., Поплавська Л.А. Хільченко К.В., власник місцевого музею, голова ветеранської ради Кобилянський М.М., директор БК Федорук М.І., художній керівник БК Бояр Л.М., аматорський колектив «Поляночка».

Разом з працівниками старостату, Будинку культури приймаємо активну участь у фестивалі «Рушниками квітне Україна», «День козацтва» присвяченого Дню Захисника в с.Кашперівка, обласному фестивалі Українського Коня в м.Житомир, в «Фестивалі млинців», святкуванні Дня м.Баранівка, щорічно проводимо мітинг-реквієм «Ті чорні дні Голодомору».

Бібліотеку відвідують люди пенсійного віку, котрі звикли читати періодичні видання, та нажаль, не кожен може передплатити улюблені газету чи журнал.

Кошти на передплату на 2020 рік для бібліотеки надали депутат Житомирської обласної ради, заступник Баранівського міського голови Кокітко Н.В., заступник міського голови Цицюра В.О. Також за їхньої ініціативи в бібліотеці розпочато ремонт приміщення і  облаштування бібліотеки на новий лад. Від імені всіх користувачів  дякуємо вам, шановні.  

Незважаючи на деякі незручності у зв’язку із ремонтом, карантином активні користувачі приходять до бібліотеки не тільки для того, щоб вибрати книгу, але і для того, щоб просто посидіти, погортати газети і журнали, поспілкуватися, поділитися своїми переживаннями, обмінятися смачними рецептами, або якимись новинами, планами, цінними порадами. Ласкаво запрошуємо всіх до нашої бібліотеки.

Марія Собецька, завідуюча бібліотекою

  • m1
  • m110087536_1246774995675111_9185007454733747391_n
  • m116702749_3171148072972797_1818073806024474219_n
  • m117118510_293061331772130_8863151183836035488_n
  • m117156614_3471844126194041_316456029514004203_n
  • m117183310_642137240057790_8755496630351307668_n
  • m117261022_308021160253317_6364465886080635714_n
  • m2
  • m3
  • m4
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com