ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

У сучасному українському суспільстві сім’я потерпає від багатьох негативних факторів: погіршення матеріального становища, впливу таких негативних явищ, як наркоманія, алкоголізм, правопорушення, невміння раціонально використовувати сімейний бюджет та інше.


Центр надання соціальних послуг управління соціального захисту населення Баранівської міської ради постійно надає різні види соціальних послуг сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах і потребують допомоги, сприяє у задоволенні соціальних потреб сімей та їх дітей.

Одним з напрямків соціальної підтримки є  надання гуманітарної допомоги сім’ям, які знаходяться у складних життєвих обставинах.

Так, фахівці із соціальної роботи при виїздах у старостинські округи  відвідують сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, проводять профілактичну та інформаційну роботу щодо отримання ними гуманітарної допомоги.

За сприяння  міського голови  Анатолія Душка управління соціального захисту населення  в цьому році   отримало благодійно безкоштовну гуманітарну допомогу  від   МБФ «Олива», БО «Благодійного фонду «Міжнародна асоціація підтримки України»,  БО «БФ «КАРІТАС -  ПЕЧЕРСЬК». Це дало можливість за 1–е півріччя 2020 року видати  гуманітарної допомоги в кількості 10038 одиниць, а саме:
-    56 сім’ям  (165 особам), які перебувають в складних життєвих обставинах  - 2167 одиниць одягу, взуття, постільної білизни тощо;
-    11 багатодітним сім’ям  (49 особам) - 763 одиниці одягу, взуття, постільної білизни тощо;
-    7 особам з інвалідністю - 83 одиниці гуманітарного одягу, взуття, тощо;
-    2 сім’ям (учасникам бойових дій) – 49 одиниць гуманітарного одягу та постільної білизни;
-    100 особам ( підопічним УСЗН ) - 305 одиниць гуманітарного одягу та постільної білизни;
-  31 особа громади (діти війни, учасники війни, пенсіонери, особи з інвалідністю, СЖО) отримала засоби реабілітації (інвалідні візки, ходунки, ліжко функціональне, матрац функціональний, стільці туалетні, підлокітники) в кількості 34 одиниці
- 105 осіб забезпечено засобами гігієни (памперси, прокладки) в кількості 1910 одиниць.

Оскільки не усі, хто потребує гуманітарної допомоги, мають змогу приїхати в Баранівку, працівниками центру надання соціальних послуг УСЗН міської ради здійснюються виїзди в старостинські округи, де проводиться видача гуманітарної допомоги по місцю проживання жителів громади.

За 2019 рік охоплено 4 старостати (8 сіл), отримано гуманітарну допомогу 257 сімей в кількості 8473 одиниці. У 2020 році в зв’язку з карантином було відвідано лише 1 старостат (3 села), забезпечено 84 сім’ї гуманітарним одягом б/в в кількості 1730 одиниць.

У період карантину завдяки благодійній допомозі надано підтримку продуктами харчування, а саме:
- 65 сім’ям, які опинилися в СЖО;
-286 підопічним центру надання соціальних послуг УСЗН;
- 112 учасникам ліквідації внаслідок аварії на ЧАЕС та вдовам;
- 17 ветеранам Другої Світової війни.

Подібна допомога не лише заощадила бюджети родин, але й надала впевненості у тому, що вони не залишились наодинці зі своїми проблемами.

Якщо Ви потрапили у складну життєву ситуацію, яку не можете подолати самостійно, або знаєте про людей/дітей, які перебувають у такому становищі, звертайтесь за телефоном гарячої лінії управління соціального захисту населення Баранівської міської ради 098-607-37-00. Не залишайтесь осторонь проблем сімей/дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують допомоги!

Ірина Ожеревська, фахівець  із соціальної роботи 1 категорії УСЗН Баранівської міської ради
 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com